poniedziałek, maja 12, 2008

Sierściuch - leśny oprowadzacz :o)


Podobno towarzyszy wszystkim spacerowiczom, którzy odwiedzają ten las. Najszczęśliwszy pies świata - ciągle na spacerze :o).

niedziela, maja 11, 2008

Zielono mi...



Majówkowania ciąg dalszy. Soczysta świeża zieleń lasów Smolarnii.
I kawałek nieba też.

czwartek, maja 08, 2008

Majówkowanie

W tym lesie na czas spaceru nawet się dostaje psa na wyposażenie ;o) Zachowuje się jak chowany od szczeniaka. Zdjęcie sierściucha wkrótce...