czwartek, października 30, 2008

Moje nadstany...

Bezgranicznej szczęśliwości,
Czułej nadwrażliwości,
Emocjonalnej nadświadomości...

Popadam w nie namiętnie,
dzięki miejscom,
zdarzeniom,
osobom,
myślom...
Namakam nimi z lubością...
Uwielbiam...

niedziela, października 19, 2008

Czeski film


Też w życiu, ale tymczasowo wybrałam na ekranie.
Moje kino nigdy mnie nie zawodzi: ani repertuarem, ani atmosferą, ani konwencją miękkich kanap, ani współwidzami, z którymi można pogryzać gorzką czekoladę i sączyć czerwone wino.
Multipleksów nienawiżu...

czwartek, października 09, 2008

Nie ma to jak sobie pieprznąć w życiu niezłe fajerwerki ;oP


Ps. Wszystkiego najlepszego Jubilatki, dzisiejsze, jutrzejsze, popojutrzejsze...

środa, października 01, 2008

Człowieku, usiądź na chwilę!

Irytuje mnie galopujące tempo życia. Zwłaszcza jeśli nie chodzi o Jego smakowanie tylko pogoń za nie wiadomo czym. Ostatnio przeczytałam coś takiego: nawet jak wygrasz w wyścigu szczurów, to wciąż jesteś tylko szczurem.