wtorek, kwietnia 22, 2008
niedziela, kwietnia 20, 2008
Hau
Tą sunię spotkałam na spacerze. Byłyśmy jakoś wzajemnie sobą zainteresowane, co zaowocowało tymi zdjęciami :o)
Im dłużej żyję - tym w większym poczuciu jak wiele jesteśmy dłużni zwierzakom. Żyjemy wspólnie na planecie, którą (my - ludzie) dewastujemy, niszczymy. A to przecież przede wszystkim ich dom. Dlatego troszczmy się, dbajmy, dokarmiajmy, kochajmy, walczmy o ich prawa. Jesteśmy im wiele winni. Ale ilu z nas ma taką świadomość?
sobota, kwietnia 05, 2008
Subskrybuj:
Posty (Atom)
