wtorek, stycznia 22, 2008
czwartek, stycznia 17, 2008
czwartek, stycznia 10, 2008
Jak ja mogłam przeoczyć?
No bo przede wszystkim data się zmieniła, chociaż data zmienia się co dzień. No ale tej wyjątkowej sylwestrowej nocy zmienia się rok, który dodaje nam lat. Więc cóż... Mam nadzieję, że ten będziemy wspominać lepiej niż inne. Najbardziej życzę wszystkim fajnych ludzi wokół, nawet jeśli czasem są daleko i nie można mieć ich na co dzień, albo kiedy pije się do SMSa ;o)P.S. A na zdjęciu roztwór, który uzdrawia sensacje żołądkowe i który nabrał dla mnie ostatnio "głębszego" wymiaru ;o)
niedziela, stycznia 06, 2008
Plaża w Brazylii gdzieś pomiędzy Cumbuco a Paracura...
A o tym co się w tą noc działo jeszcze napiszę.
I to co jeszcze rodzi się w marzeniach, a co zapowiada lepszy rok to to, że zanurzam się i tonę. I poddaję się temu, bo obiecałeś mi pokazać Twój podwodny świat. I nie chodzi tu bynajmniej o Ocean Atlantycki...
Subskrybuj:
Posty (Atom)