"Nienawidzę Ciebie Kobieto!"
Siarczyście, butnie, natarczywie, z ogniem w oczach, z pasją, z zaciśniętymi w pięści dłońmi...
Najlepszy jaki ostatnio zobaczyłam (usłyszałam).
poniedziałek, września 06, 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Czasem uwalniam. Myśli i się.