Czasem uwalniam. Myśli i się.
ooo Żancia jakie nogi fiu fiu...;) krzysiek
wiecej prosze...tom
Nie moge znalezc twojego emailu.Mieszko
Prześlij komentarz
4 komentarze:
ooo Żancia jakie nogi fiu fiu...;) krzysiek
wiecej prosze...tom
Nie moge znalezc twojego emailu.
Mieszko
Prześlij komentarz