Czasem uwalniam. Myśli i się.
Ja i moj maz uwazaMY (od weekendu teraz zawsze w liczbie mnogiej), ze nie ma znaczenia co do tych butow...Wygladac bedziesz slicznie i boso!I dedykujeMY piosenke dla Ciebie - wsluchaj sie na moim majspejsowym profile'u.
trampki ;)
tam tam tararam fajne trampy mam... ;]
Podoba mi się ten cover! :o)Mimo wszystko zakładam trampki na inne okazje ;o)
Prześlij komentarz
4 komentarze:
Ja i moj maz uwazaMY (od weekendu teraz zawsze w liczbie mnogiej), ze nie ma znaczenia co do tych butow...
Wygladac bedziesz slicznie i boso!
I dedykujeMY piosenke dla Ciebie - wsluchaj sie na moim majspejsowym profile'u.
trampki ;)
tam tam tararam fajne trampy mam... ;]
Podoba mi się ten cover! :o)
Mimo wszystko zakładam trampki na inne okazje ;o)
Prześlij komentarz