sobota, kwietnia 05, 2008

Trampki czy szpilki?

4 komentarze:

M.M. pisze...

Ja i moj maz uwazaMY (od weekendu teraz zawsze w liczbie mnogiej), ze nie ma znaczenia co do tych butow...
Wygladac bedziesz slicznie i boso!

I dedykujeMY piosenke dla Ciebie - wsluchaj sie na moim majspejsowym profile'u.

Anonimowy pisze...

trampki ;)

Anonimowy pisze...

tam tam tararam fajne trampy mam... ;]

P.S. pisze...

Podoba mi się ten cover! :o)
Mimo wszystko zakładam trampki na inne okazje ;o)