Czasem uwalniam. Myśli i się.
ello, o co chodzi z tymi zwierzętami?Zacznę nazywać Cię kocią mamą...;-)
No wiesz, ponieważ taka panuje znieczulica to inni się muszą udzielać za dziesięciu :o)Ach, i nie poprzestaję na zwierzakach!
Prześlij komentarz
2 komentarze:
ello, o co chodzi z tymi zwierzętami?
Zacznę nazywać Cię kocią mamą...
;-)
No wiesz, ponieważ taka panuje znieczulica to inni się muszą udzielać za dziesięciu :o)
Ach, i nie poprzestaję na zwierzakach!
Prześlij komentarz