wtorek, czerwca 05, 2007
Helenka...
Zwana po krótce Helką - kotka trikolorka adoptowana ze schroniska 22 maja. Nie wiem jak ma naprawdę na imię ani kiedy się urodziła, bo poprzedni właściciele wyrwali tą stronę z Jej książeczki zdrowia. Łasi się zawodowo, po prostu cudnie. Czekam aż zaprzyjaźnią się z Fetą, bo narazie przeważnie się tłuką, jedynie w przerwach między bójkami ucinają sobie krótką drzemkę. Istny dom wariatów...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz