Ktoś mnie kiedyś nauczył lubić wiatr i za to mu jestem wdzięczna.
piątek, października 05, 2007
Szszszszszszszszszszsz...
Ktoś mnie kiedyś nauczył lubić wiatr i za to mu jestem wdzięczna.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Czasem uwalniam. Myśli i się.
3 komentarze:
Wdzydze?
Tak
świetny skansen, i oziero
pozdr
Prześlij komentarz