skip to main
|
skip to sidebar
Nieczytana
Czasem uwalniam. Myśli i się.
niedziela, września 07, 2008
Zbieram kocie wąsy.
Zawieszam na uszach kolczyki z pawich piór.
Przywożę muszelki z podróży.
Noszę kasztany w torebce.
Taka łączność ze wszechświatem i magia maleńkich rzeczy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Archiwum bloga
►
2010
(6)
►
października
(1)
►
września
(1)
►
sierpnia
(2)
►
marca
(1)
►
lutego
(1)
►
2009
(17)
►
czerwca
(1)
►
maja
(4)
►
kwietnia
(3)
►
marca
(3)
►
lutego
(4)
►
stycznia
(2)
▼
2008
(40)
►
grudnia
(4)
►
listopada
(5)
►
października
(4)
▼
września
(2)
W bajki już nie wierzę
Zbieram kocie wąsy.
►
sierpnia
(6)
►
lipca
(1)
►
czerwca
(1)
►
maja
(4)
►
kwietnia
(3)
►
marca
(4)
►
lutego
(2)
►
stycznia
(4)
►
2007
(47)
►
listopada
(2)
►
października
(4)
►
września
(4)
►
sierpnia
(3)
►
lipca
(4)
►
czerwca
(6)
►
maja
(5)
►
kwietnia
(7)
►
marca
(9)
►
lutego
(3)
►
2006
(7)
►
grudnia
(5)
►
lipca
(2)
O mnie
P.S.
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz