Księżniczki zostały już dawno eksmitowane z wież. Rycerze już dawno wyginęli na wojnach. A postęp nie zawsze służy ludzkości.
2 komentarze:
Anonimowy
pisze...
Wszystkie bajki umarły wraz z wejściem w dorosłość.I nie wiem czy warto być wiecznym dzieckiem, czy nigdy nie poznać pewnych baśni. A rozwój pewnym sferą sprzyja, ale i wiele uwstecznia.
a ja ci polece jedna bajke, ktora obejrzalam w ten weekend, poddajac sie bakterii, ktora rozlozyla mnie na lopatki. jednak czasami niepoprawna romantyczna feministka ze mnie. :o) "Po prostu razem" z 2007. http://www.youtube.com/watch?v=tK1B-RUc9Hw&feature=related MM
2 komentarze:
Wszystkie bajki umarły wraz z wejściem w dorosłość.I nie wiem czy warto być wiecznym dzieckiem, czy nigdy nie poznać pewnych baśni. A rozwój pewnym sferą sprzyja, ale i wiele uwstecznia.
a ja ci polece jedna bajke, ktora obejrzalam w ten weekend, poddajac sie bakterii, ktora rozlozyla mnie na lopatki.
jednak czasami niepoprawna romantyczna feministka ze mnie. :o)
"Po prostu razem" z 2007.
http://www.youtube.com/watch?v=tK1B-RUc9Hw&feature=related
MM
Prześlij komentarz