skip to main |
skip to sidebar
Człowieku, usiądź na chwilę!
Irytuje mnie galopujące tempo życia. Zwłaszcza jeśli nie chodzi o Jego smakowanie tylko pogoń za nie wiadomo czym. Ostatnio przeczytałam coś takiego: nawet jak wygrasz w wyścigu szczurów, to wciąż jesteś tylko szczurem.
1 komentarz:
Świetna konkluzja, daje do myślenia. Chyba zwolnię skoro żywotem szczura jesteśmy już naznaczeni.
Prześlij komentarz