Czasem uwalniam. Myśli i się.
hahaha! wbilam sie jako 1000czny ogladacz profilu! chyba kupie sobie lotto dzisiaj, moze tez sie uda. :o)MM
co do czytania pewnych pisadel, to mam plan. szukaj pod zdjeciem "Please do not disturb". :o)MM
Prześlij komentarz
2 komentarze:
hahaha! wbilam sie jako 1000czny ogladacz profilu! chyba kupie sobie lotto dzisiaj, moze tez sie uda. :o)
MM
co do czytania pewnych pisadel, to mam plan. szukaj pod zdjeciem "Please do not disturb". :o)
MM
Prześlij komentarz