Czasem uwalniam. Myśli i się.
a moj ostatni film w tym kinie to "Hotel Ruanda". ma klimat, i kino i film. slyszalem ze krauze kreci jakis obraz o podobnym temacie. pewnie tez go tutaj puszcza...
a ja z kolei tam oglądałem "zakochany Paryż"..Film był świetny, ale i tak pewni by mi się podobał, bo... lubię Paryż. Nieprawdaż, Zaneto?duża buzia
Prawda... Kiedyś też poznam Paryż...
Prześlij komentarz
3 komentarze:
a moj ostatni film w tym kinie to "Hotel Ruanda". ma klimat, i kino i film. slyszalem ze krauze kreci jakis obraz o podobnym temacie. pewnie tez go tutaj puszcza...
a ja z kolei tam oglądałem "zakochany Paryż"..
Film był świetny, ale i tak pewni by mi się podobał, bo... lubię Paryż. Nieprawdaż, Zaneto?
duża buzia
Prawda... Kiedyś też poznam Paryż...
Prześlij komentarz