wtorek, lutego 13, 2007
Brazylia...
Ktoś mnie ostatnio bardzo zaraził Brazylią... Chcę ją doświadczyć namacalnie i na własne oczy, ale zanim to nastąpi kiedyś uchwyciłam ją w pewnej sekundzie w jakiejś obskurnej łazience. Lubię to zdjęcie mimo wszystkich jego wad i niedostatków, bo zawsze kojarzyło mi się z właśnie z Brazylią...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz