Lubię też ludzi spotykanych gdzieś po drodze... Mam szczęście poznawać wyjątkowe osoby w trakcie moich podróży, osoby, które ładują mi baterie na wiele tygodni...
Czasem lubię być w tej drodze "pośrodku niczego", bo wtedy wydaje mi się, że jestem najbardziej sobą...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz