środa, marca 21, 2007

Rybołów jest chory...

Leczy się w Warcinie w Ośrodku Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych gdzie miałam wielką przyjemność pojechać i go odwiedzić. To bardzo rzadki gatunek, w Polsce występuje szczątkowo - tylko 70-75 par. Dobrze, że są ludzie z pasją, którzy pomagają takim pacjentom.
On wróci do swojego świata...


..a te kalekie jastrzębie już nie...


Brak komentarzy: