Tytuł nie wiem, bo zdjęcie ma złożone przesłanie...
Bo, że sztuczna murawa i wygrany mecz z Belgią (aczkolwiek w innym obuwiu) to oczywiste... Ale bardziej zmierzam do tego, że macham stópką z niecierpliwością, bo czekam na Ciebie cały czas. Jestem Czekaniem.
1 komentarz:
very sexy ^_^
Prześlij komentarz