sobota, września 20, 2008

W bajki już nie wierzę

Księżniczki zostały już dawno eksmitowane z wież.
Rycerze już dawno wyginęli na wojnach.
A postęp nie zawsze służy ludzkości.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wszystkie bajki umarły wraz z wejściem w dorosłość.I nie wiem czy warto być wiecznym dzieckiem, czy nigdy nie poznać pewnych baśni. A rozwój pewnym sferą sprzyja, ale i wiele uwstecznia.

Anonimowy pisze...

a ja ci polece jedna bajke, ktora obejrzalam w ten weekend, poddajac sie bakterii, ktora rozlozyla mnie na lopatki.
jednak czasami niepoprawna romantyczna feministka ze mnie. :o)
"Po prostu razem" z 2007.
http://www.youtube.com/watch?v=tK1B-RUc9Hw&feature=related
MM