1. "... ale kobiety czasem jak ćmy..."
Na szczęście tylko czasem.
2. "Wiesz jak najtrafniej ocenić mężczyznę? Wyłącz fonię i zobacz co zostanie."
Na nieszczęście często za mało. Bywa, że nic.
Jestem wdzięczna przyjaciołom za takie "trafności" ocen.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
za mało????
Prześlij komentarz