Czasem uwalniam. Myśli i się.
Wcale by nie było lepiej. A może to żona Lota ? ;)
Nie, ona została zamieniona w słup soli...
Prześlij komentarz
2 komentarze:
Wcale by nie było lepiej. A może to żona Lota ? ;)
Nie, ona została zamieniona w słup soli...
Prześlij komentarz