czwartek, września 20, 2007

Igiełki, szpileczki...

Czasem się głowię dlaczego ludzie robią sobie świadomie przykrości, dlaczego wbijają sobie szpileczki? I czemu, wbrew logice, często najłatwiej jest odreagować, a przy tym skrzywdzić kogoś najbliższego?
Przecież szpileczki najlepiej wyglądają na choinkach albo przy kobiecych pantoflach... A igiełki powinny służyć tylko do przyszywania guzików komuś kogo się...

Brak komentarzy: