Ludzie listy piszą... Kolorowymi atramentami. Poplamione kleksami i marzeniami. Przepełnione pragnieniami i tkliwościami. Z pozaginanymi rogami i z pogniecionymi myślami. W kopertach spuchniętych od kartek i emocji.
Tylko czasem ich po prostu nie wysyłają...
No i w tym dniu...BBB
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz