niedziela, lutego 22, 2009

Na dzisiejszą okazję i bez okazji


Zatęskniło mi się za ciepłymi krajami, za gajami oliwnymi, za ciepłymi nocami, za odurzającym zapachem wieczoru, za smakiem oliwek, za ukochanym włoskim winem Dievole, za wonią oliwy, za chrupiącymi ciabatami. Niesamowicie uwodzi mnie kuchnia śródziemnomorska, klimat, styl życia, estetyka...
Zatem każde święto, też jak dziś, a także totalny brak okazji, celebruję ostatnio jednakowoż. Zatem świętuję!

No i dziś okazja jest podwójna, bo jeszcze egzamin zdany na 5 :o)


Brak komentarzy: