.jpg)
Wracając nocną porą z jakiejś imprezy napotkaliśmy leżącą na trawie skrzynkę pocztową. Ktoś ją zabił. A potem się dziwić, że ludzie listów nie piszą...
Zdjęcie fatalnej jakości, bo to noc ciemna, a ja jedynie telefonem dysponowałam. Ale w sumie podoba mi się to ziarno ;oP
1 komentarz:
skrzynka musiała być zatwardziała ideologicznie. Jeśli nawet zatwardziała w glebie, to tym gorzej dla niej, co świadczy załączony obrazek :) a z tym niepisaniem - na pocztach świata wielkie redukcje, a ludzie mają pisać... Zresztą - chyba coś tam piszą, nawet z regionów zagrożonych terroryzmem ;)
Prześlij komentarz